This is SLOGAN TEXT

NOVÝ, MALÝ A ŠIKOVNÝ – ISEKI TM 3185 A/AL

Japonského výrobce profesionální zahradní a komunální techniky ISEKI již nemusíme představovat. Tato značka se během svého 50-ti letého působení na evropském trhu stala synonymem kvality a spolehlivosti. Řada inovativních prvků, které se postupně stávají standardem, vychází právě z dílny ISEKI.

Iseki nabízí ve svém programu i v tomto roce celou řadu novinek. Představujeme Vám nejmenší model malotraktoru Iseki TM 3185 A/AL, který ocení nejen soukromí uživatelé, ale i profesionální zahradníci, obce nebo firmy zabývající se údržbou různých areálů. K tomuto modelu nabízí výrobce celou řadu užitečných doplňků, například čelní nakladač, čelní hydrauliku a vývodový hřídel, celoprosklenou bezpečnostní kabinu a různé pracovní nástavce.
Spolehlivý 3-válcový dieselový motor o výkonu 18 HP zaručuje dostatečný výkon a zároveň dlouhou životnost stroje.

Traktor Iseki TM 3185 A/AL je jedinečný hned v několika bodech a nabízí svému majiteli 100% užitnou hodnotu a vysoký komfort obsluhy.
Konečný uživatel jistě ocení možnost volby pořídit malotraktor s posilovačem řízení (model AL). Tato pomůcka výrazně usnadní práci s čelním nakladačem nebo při zimní údržbě, kdy je stroj těžší o kabinu a čelní radlici.

Celkové kompaktní rozměry, šířka pouhý 1 m, a snadná manévrovatelnost umožňují pohyb a práci i mezi úzkým sponem rostlin a stromů.
Také provozní hmotnost TM 3185 nepřesahuje 600 kg, proto není nutné vybavení stroje ochranným rámem, který může být ve stísněných podmínkách překážkou. Pokud je stroj vybaven kabinou, jeho výška nepřesahuje 2 m.

 

Technické parametry Iseki TM 3185
Výkon motoru 18 k.
Zdvihový objem motoru 761 ccm
Palivová nádrž 14 l
Převodovka – rychlosti 6 vpřed / 2 vzad
Maximální rychlost vpřed 21,0 km/h / vzad 10,99 km/h
PTO zadní 540 ot/min., volitelně přední 2000 ot./min.
Pracovní hydraulika 13,5 l/min.
Tříbodový závěs Kat. I, nosnost 500 kg
Rozměry (dxšxv) 2450 x 914/1040 x 1325/2210 mm
Čistá hmotnost 510 kg (565 kg s ochranným rámem)
Celková povolená hmotnost 1150 kg

 

Iseki TM 3185 je možné po domluvě s prodejcem předvést a vyzkoušet přímo ve Vašich podmínkách. Stroj Vás jistě osloví nejen svým technickým provedením, líbivým designem, ale také velice příznivou cenou.

 

Dovozce Iseki do ČR

Výhradní zastoupení Iseki pro Českou republiku:

EUROGREEN CZ s.r.o.
Náměstí Jiřího 2, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou
Kontaktní osoba: Ing. Ondřej Šafránek
Telefon: 737 284 505, E-mail: ondrej.safranek@eurogreen.cz
www.iseki.cz

zdroj: https://www.profistroje.cz/prectete-si/novy-maly-a-sikovny-iseki-tm-3185-a-al.html

 

O NÁS

Firma Eurogreen působí na českém trhu více jak 20 let. Původní specializace na trávníky se postupem času rozšířila o další produkty, které souvisely se základní činností. Kromě automatických zavlažovacích systémů, sportovního nářadí, profesionálních třídiček Zemmler a mulčovačů Orec, nabízí také komunální techniku Iseki.

Copyright Eurogreen ® 2020 | Design: TR-DESIGN.CZ