This is SLOGAN TEXT

S novým střediskem blíže k potřebám uživatelů techniky

Zhruba před třemi roky zřídila společnost Eurogreen CZ nové zázemí prodejního a servisního střediska v Havlíčkově Brodě. Prostory střediska slouží nejen jako sklad předváděcích strojů pro region. Vybudováno bylo i servisní pracoviště se skladem náhradních dílů a některé značky z širokého sortimentu nabízené techniky zde mají i své obchodní zástupce.

„Základní důvody k vybudování nového střediska byly prakticky dva. Tím prvním bylo větší přiblížení k našim zákazníkům i obchodním zástupcům v regionech východních Čech, na Moravě i Slovensku, jelikož využívají předváděcí stroje uskladněné právě v Havlíčkově Brodě. Druhým důvodem byl fakt, že skladovací a montážní kapacity našeho střediska v Jiřetíně pod Jedlovou již přestávaly stačit, a tak bylo nutné tuto situaci řešit. Navíc se sortiment techniky nabízený společností Eurogreen CZ postupně rozrostl o produkty dalších značek a některé z nich neměly v obchodní síti našich prodejců zastoupení. Jsou tedy prodávány přímo z Jiřetína a Havlíčkova Brodu,“ vysvětluje vedoucí prodeje techniky společnosti Eurogreen CZ Ing. Ondřej Šafránek.

 Též prodej strojů vybraných značek

V Havlíčkově Brodě probíhá, stejně jako v Jiřetíně pod Jedlovou, kompletace importovaných strojů Iseki, které patří k základním stavebním kamenům sortimentu firmy Eurogreen CZ. „Technika Iseki je v České republice distribuována prostřednictvím vybudované poměrně husté obchodní sítě, ale některé další značky do této sítě zahrnuty nejsou. Jde například o bubnové třídiče Zemmler, elektromobily a mulčovací techniku Orec, kterou máme ve svém portfoliu od roku 2016. Právě zmiňované produkty budou nabízeny a pochopitelně i servisovány přímo z Havlíčkova Brodu prostřednictvím dvou obchodních zástupců a dvou montážních servisních techniků,“ upřesňuje Ondřej Šafránek.*

Více v časopisu Komunální technika 1/2020.

 

zdroj: https://www.komunalweb.cz/s-novym-strediskem-blize-k-potrebam-uzivatelu-techniky/

 

O NÁS

Firma Eurogreen působí na českém trhu více jak 20 let. Původní specializace na trávníky se postupem času rozšířila o další produkty, které souvisely se základní činností. Kromě automatických zavlažovacích systémů, sportovního nářadí, profesionálních třídiček Zemmler a mulčovačů Orec, nabízí také komunální techniku Iseki.

Copyright Eurogreen ® 2020 | Design: TR-DESIGN.CZ