This is SLOGAN TEXT

S rozšířenou nabídkou elektromobilů i žací techniky

Kompletní nabídku produktů a služeb vhodných pro údržbu veřejných ploch a sportovišť prezentovala začátkem října v rámci tradičního podzimního dne otevřených dveří společnost EUROGREEN CZ na plochách sportovního areálu v Jiřetíně pod Jedlovou. Návštěvníci, kteří se tentokrát sešli v poměrně hojném počtu, si mohli prohlédnout a popřípadě i vyzkoušet některé stroje z široké nabídky profesionální techniky.

K vidění byly samozřejmě traktory Iseki v rozmezí výkonu od 15 do 100 koní a nechyběla ani žací technika této značky. Pro profesionální nasazení jsou vhodné též mulčovače OREC, stejně jako představené drtiče a štěpkovače ELIET, popřípadě třídicí bubnová síta Zemmler či univerzální nosiče nářadí VITRA. V plejádě představené techniky nemohly chybět ani užitkové elektromobily GOUPIL a GEM, jejichž oblíbenost v posledních letech neustále stoupá a nabídka se rozšiřuje o další modely.

 

Možnosti využití rostou

Letošní novinkou v segmentu užitkových elektromobilů značky GOUPIL je model G2, který s lithiovými bateriemi zvládá náklad o hmotnosti 600 kg a jeho dojezd dosahuje 60 až 80 kilometrů. Vhodně tak doplňuje dosud vyráběné modely G4 a G5. Elektromobil s prosklenou kabinou se vyrábí ve verzích pick-up i s uzavřenou korbou. Kompaktní stroj se pohybuje na kolech s velkým průměrem, zvládá tak i přejezdy a nasazení v náročnějších terénech mimo zpevněné komunikace.

„Cenově přístupné vozidlo je menší než dosud dodávané modely a je určeno především pro údržbu firemních areálů, hřišť a dalších sportovišť. Velkým progresem je použitá lithiová technologie a určité změny najdeme i v designu. Značka GOUPIL tak rozšiřuje spektrum možností využití svých produktů. V dohledné době by měl nabídku obohatit i výkonnější model G6,“ upozorňuje produktový manažer společnosti EUROGREEN CZ Ing. Ondřej Šafránek.*

Více v časopisu Komunální technika 11/2019.

 

zdroj: https://www.komunalweb.cz/s-rozsirenou-nabidkou-elektromobilu-i-zaci-techniky/

 

O NÁS

Firma Eurogreen působí na českém trhu více jak 20 let. Původní specializace na trávníky se postupem času rozšířila o další produkty, které souvisely se základní činností. Kromě automatických zavlažovacích systémů, sportovního nářadí, profesionálních třídiček Zemmler a mulčovačů Orec, nabízí také komunální techniku Iseki.

KE STAŽENÍ

YOUTUBE

YouTube kanál VITRA

Copyright Eurogreen ® 2020 | Design: TR-DESIGN.CZ