This is SLOGAN TEXT

V létě sečou, v zimě udržují chodníky

Od roku 2000 zřizuje město Jičín příspěvkovou organizaci Technické služby města Jičína. Pro město firma zajišťuje veškeré komunální činnosti, k nímž mimo jiné neodmyslitelně patří péče o veřejnou zeleň i zimní údržba místních komunikací, chodníků a dalších veřejných prostranství. Při těchto činnostech výrazně pomáhají i stroje značky Iseki. K dispozici jsou hned tři univerzální robustní stroje řady SF i kompaktní malotraktor Iseki TM 3245.

Se systémy Iseki SF-300 pracují v Jičíně již řadu let. První model stroje vyvinutého na bázi technologie traktorů s označením SF 300 pořídili v jičínských technických službách již v roce 2004, další stroj, model SF 310, posílil strojový park v roce 2007 a nejnovější Iseki SF 370 přibyl v loňském roce. Plně funkční je i ten nejstarší z nich, přitom má po patnácti odpracovaných letech již něco za sebou. Všechny tři velkoplošné stroje jsou každoročně využívány při sečení veřejné zeleně. Jde o techniku vhodnou především pro údržbu velkých ploch, ale podle vyjádření obsluhy jsou tyto stroje díky svojí obratnosti a systému čelního sečení velkými pomocníky i při sečení menších parků s nutností obsekávání stromů, keřů či laviček. Stroje nemají problém ani se sečením vyššího travního porostu a poradí si i se zpracováním vlhké travní hmoty. Díky výkonné turbině je obsluha spokojena i s využitím kapacity sběrného koše. Na podzim se tyto univerzály osvědčily také při úklidu spadaného listí. Vzhledem k možnosti využití pohonu všech kol si poradí i ve svažitém terénu a tento systém pohonu přijde vhod i při nasazení při zimní údržbě komunikací. Podle zkušeností obsluhy je přestavba z žacího stroje na nosič s čelní sněhovou radlicí a vzadu neseným sypačem velice snadnou záležitostí a kompletně nezabere ani jednu pracovní směnu.*

Více v časopisu Komunální technika 2/2019.

 

zdroj: https://www.komunalweb.cz/v-lete-secou-v-zime-udrzuji-chodniky/

 

O NÁS

Firma Eurogreen působí na českém trhu více jak 20 let. Původní specializace na trávníky se postupem času rozšířila o další produkty, které souvisely se základní činností. Kromě automatických zavlažovacích systémů, sportovního nářadí, profesionálních třídiček Zemmler a mulčovačů Orec, nabízí také komunální techniku Iseki.

Copyright Eurogreen ® 2020 | Design: TR-DESIGN.CZ